LM32-F200 - 32 "LCD 24/7, 1080p, speaker, desktop / VESA
32 "color widescreen LCD monitor for 24/7 continuous operation, Full HD resolution, HDMI and VGA input, speakers, VESA wall mount option, suitable for camera systems. Type of device color LCD monitor for continuous operation 24/7 Display size...
Product code: 2006-258 EAN: 8595584652513 Producer: DAHUA
Only registered customers can view the price and make a purchase. More info.
- Description
- Product inquiry
32 "color widescreen LCD monitor for 24/7 continuous operation, Full HD resolution, HDMI and VGA input, speakers, VESA wall mount option, suitable for camera systems.
| Type of device | color LCD monitor for continuous operation 24/7 |
| Display size | 32 ", 16: 9 format |
| Distinction | 1920 x 1080 px (Full HD) |
| Sharpness | 240 cd / m2 |
| Contrast | 1400: 1 |
| Reaction time | 8 ms |
| Viewing angle | vertical 178 ° / horizontal 178 ° |
| Input | VGA (D-Sub) × 1, HDMI × 1, USB × 1 |
| Audio | built-in speaker 2 x 4 W |
| Execution | table / wall (VESA standard 75 x 75 mm) |
| Power supply | 230 V ~ / max.55 W / standby 0.5 W |

Camera traps
Hunting optics
Inspection cameras
Chimney needs
OXE Power
Camera systems
Security systems
Access systems
Fire alarm
Structured cabling
Telecommunication
Other electronics



















