LM43-F200 - 43 "LED monitor, 1080p, HDMI, speaker, desktop / VESA
43 "color widescreen LED monitor suitable for continuous operation in camera systems. Full HD resolution, speakers, desktop or VESA mount. Type of device LED monitor Display size 43 ", 16: 9 format Distinction 1920 x 1080 px (Full HD)...
Product code: 2006-358 EAN: 8595584652520 Producer: DAHUA
Only registered customers can view the price and make a purchase. More info.
- Description
- Product inquiry
43 "color widescreen LED monitor suitable for continuous operation in camera systems. Full HD resolution, speakers, desktop or VESA mount.
| Type of device | LED monitor |
| Display size | 43 ", 16: 9 format |
| Distinction | 1920 x 1080 px (Full HD) |
| Sharpness | 330 cd / m2 |
| Contrast | 1200: 1 |
| Reaction time | 8 ms |
| Viewing angle | vertical 178 ° / horizontal 178 ° |
| Input | VGA (D-Sub) × 1, HDMI × 1, USB × 1 |
| Audio | built-in speakers 2 x 4 W |
| Execution | wall mounted (VESA standard 400 x 200 mm) |
| Power supply | 230 V ~ / max.75 W / standby 0.5 W |

Camera traps
Hunting optics
Inspection cameras
Chimney needs
OXE Power
Camera systems
Security systems
Access systems
Fire alarm
Structured cabling
Telecommunication
Other electronics



















