LM24-B200S - 24", LCD monitor, 1080p resolution, HDMI, VGA, speaker, desktop
Color wide-angle LCD monitor 23.8", Full HD resolution (1920 x 1080 px), ultra-narrow frame, anti-reflective surface, HDMI and VGA input, speakers. Low energy consumption. Suitable for camera systems. Type of device color LCD monitor Display...
Product code: 2308-008 EAN: 6923172582614 Producer: DAHUA
Only registered customers can view the price and make a purchase. More info.
- Description
- Product inquiry
Color wide-angle LCD monitor 23.8", Full HD resolution (1920 x 1080 px), ultra-narrow frame, anti-reflective surface, HDMI and VGA input, speakers. Low energy consumption. Suitable for camera systems.
| Type of device | color LCD monitor |
| Display size | 23.8", 16:9 format |
| Distinction | 1920 x 1080 px (Full HD) |
| Sharpness | 250 cd/m2 |
| Contrast | 3000:1 |
| Reaction time | 5 ms |
| Viewing angle | vertical 178°/horizontal 178° |
| Frequency | 100 Hz |
| Video inputs | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Audio | 2 x 1 W speakers |
| Execution | desktop |
| Power supply | 230 VAC/12 VDC/max.25 W/standby 0.5 W |
| Mass | 2.82 kg |

Camera traps
Hunting optics
Inspection cameras
Chimney needs
OXE Power
Camera systems
Security systems
Access systems
Fire alarm
Structured cabling
Telecommunication
Other electronics



















