JA-150E * - wireless prist. module with LCD, keyboard. and RFID
JA-150E is a wireless keyboard with LCD display, keyboard and RFID reader for controlling the security system. Module type wireless keyboard with LCD display, keyboard and reader Power supply 2 pcs lithium battery CR123A Battery life 1 - 2 years...
Product code: 2006-347 EAN: 8595614120500 Producer: JABLOTRON
Only registered customers can view the price and make a purchase. More info.
- Description
- Product inquiry
JA-150E is a wireless keyboard with LCD display, keyboard and RFID reader for controlling the security system.
| Module type | wireless keyboard with LCD display, keyboard and reader |
| Power supply | 2 pcs lithium battery CR123A |
| Battery life | 1 - 2 years according to settings |
| Frequency | 868.1 MHz, JABLOTRON protocol |
| Range | approx. 200 m (open terrain) |
| Power consumption | 0.5 W when using external power |
| Card | 125 kHz |
| Color | white |

Camera traps
Hunting optics
Inspection cameras
Chimney needs
OXE Power
Camera systems
Security systems
Access systems
Fire alarm
Structured cabling
Telecommunication
Other electronics



















